tel: 604 25 23 81

najazdy aluminiowe

do samochodów dostawczych i ciężarowych

o firmie

 Nasza firma produkuje specjalistyczne zabudowy (AUTOLAWETY, AUTOTRANSPORTERY) na podwoziu pojazdów dostawczych. Specjalizujemy się w profesjonalnej produkcji najazdów na pojazdach dostawczych do 3,5 t m.in. DUCATO, BOXER, JUMPER, SPRINTER, CRAFTER, LT, IVECO DAILYoraz pojazdów ciężarowych od 3,5t do 12 t , RÓWNIEŻ Z HYDRAULIKĄ NA 2 lub 3 pojazdy.

 

Podczas projektowania naszych produktów , zwróciliśmy szczególną uwagę na stosunek masy pojazdu do ładowności, czyli krótko mówiąc na: wagę najazdu, dlatego wybraliśmy najlżejszy a zarazem najbardziej trwały materiał ALUMINIUM, którego na dodatek nigdy nie musimy malować ponieważ nie rdzewieje i jest odporny na inne czynniki atmosferyczne. 

 

 Nasze produkty w standardowej wielkości i wyposażeniu ważą 240-270 kg, co przy obecnym stopniu kontroli autolawet przez służby mundurowe Polskie jak i całej UE, jest rewelacyjnym wynikiem. Realna ładowność pojazdu z pojedyńczą kabiną to około 1550-1650 kg, więc mogą państwo załadować nawet większość pojazdów dostawczych typu : T4, T5,VIVARO, TRAFIC.

 

Szczególny nacisk kładziemy także na walory użytkowe oraz wizualne naszych najazdów, naszym celem jest aby były one funkcjonalne a zarazem miały walory estetyczne. 

 

Zastosowanie aluminiowej blachy perforowanej umożliwia prawidłowe zamocowanie pojazdu za pomocą trzy-punktowych pasów transportowych lub blokad na koła. 

 

Jesteśmy w stanie wykonać każdy najazd pod każde auto dostawcze i ciężarowe na zamówienie.

 

 

 #####UWAGA WAŻNA INFORMACJA:####### 

NASZE ZABUDOWY SPEŁNIAJĄ BARDZO RESTRYKCYJNE WYMOGI DOTYCZĄCE NIEMIECKIEGO PRZEGLĄDU TUV - POZYTYWNIE PRZECHODZĄ HOMOLOGACJĘ DOTYCZĄCĄ ZABUDOWY W NIEMCZECH ( NA ŻYCZENIE TŁUMACZYMY DOKUMENTY DOTYCZĄCE HOMOLOGACJI) - ŚWIADCZY TO O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WYKONYWANYCH PRZEZ NAS PRODUKTÓW NASZA FIRMA SPRZEDAJĘ TAKŻE ZABUDOWY DO:

  • HOLANDII
  • FRANCJI
  • IRLANDII ORAZ 
  • ANGLII

CO ŚWIADCZY O WYSOKIEJ KLASIE NASZYCH PRODUKTÓW.